ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 16 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
559.00 € / 1093.31 лв.
| Модел: | UE49MU6202KXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49 инча (124.46см) |
| Резолюция на дисплея: | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Производител | Samsung |
Моделът е със статус РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА и 6 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Забележката е в долната част на екрана, а най-гледаемата част е в центъра.
Снимките показват конкретната бройка на реновирани с леки следи от употребая модел UE49MU6202KXXH.
Няма налични бройки




