-6%
SmartphoneApple iPhone 17e 256GB White Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
-10%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-12%
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
| Model | UE49MU6202KXXH |
| Status | Good |
| Display size | 49 inches (124.46cm) |
| Resolution | 4K Ultra HD 3840 × 2160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock




