ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Green
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
| Модел: | UE55H6410SSXZG |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 55'' инча (138см) |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178/178 |
| Аудио: | 2x 10W Dolby MS10 |
| LAN: | Ethernet LAN (RJ-45) |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, USB 2, USB 2, |
| Екстри: | 4x HDMI, 3x USB.0, 2D-3D converter |
| Размери: | 1234 mm (w) x 245.7 mm (d) x 746.9 mm (h) |
| Тегло: | 16.2 kg |
| Цвят: | бял |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE55H6410.
Смарт телевизор с дизайнерски бял корпус, 55-инчов екран, Full HD резолюция и 3D функция. Отлично качество на картината (1080p), широк зрителен ъгъл, ярки и точни цветове, наситено черно и с високо контрастно съотношение.
Осигурете пълноценно мултимедийно изживяване в дома си. С входове за висококачествен мултимедиен интерфейс(HDMI), телевизорът Samsung 55H6410 ще превърне вашия дом в мултимедиен център за развлечения.
HDMI осигурява високоскоростна трансмисия на цифрови данни с висока разделителна способност от няколко устройства директно във вашия телевизор.
Благодарение на Quad Core процесора си, Samsung UE55H6410 предлага подобрена производителност. Ще забележите разликата веднага, с по-бързо мултитаскинг и превключване между съдържанието и уеб браузъра, както и по-гладко взаимодействие.
Използвайки усъвършенстван алгоритъм за подобряване на качеството на картината, Samsung Color Enhancer драстично подобрява всяко изображение и открива скритите детайли.
Сега можете да осъществите достъп до любимото си онлайн съдържание от едно удобно и леснодостъпно място с платформата Smart TV на Samsung. Насладете се на богато онлайн съдържание в един миг, включително популярни приложения като Netflix, BBC iPlayer, Facebook, Twitter и YouTube, всичко това от комфорта на вашия
диван. Процесорът Quad Core осигурява практично преживяване на уеб браузъра, както и по-бърз контрол на приложенията, безпроблемно многозадачност и подобрена функционалност. Свързването и споделянето на съдържание между устройствата се постига с кратки стъпки.
Продуктът е с козметични недостатъци, невлияещи на нормалната му работоспособност. Снимките показват конкретната бройка на реновирани с леки следи от употребая модел Samsung UE55H6410.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
619.00 € / 1210.66 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
СмартфонApple iPhone 14 128GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
269.00 € / 526.12 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
