technical features
11010038
11010038
HOP.BG price: 620.00 € / 1212.61 BGN
Regular retail price:454.54 € / 889.00 BGN
SAVE:-165.46 € / -323.61 BGN
-4%
AppleiPhone 14 Pro 256GB Gold
- Good
- Refurbished
- Leasing
459.00 € / 897.73 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
-2%
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
-11%
EarphonesApple AirPods MAX 2 Orange Like New
- Like New
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
-2%
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
469.00 € / 917.28 BGN
459.00 € / 897.73 BGN
| Model | UE55H6410SSXZG |
| Status | Good |
| Display size | 55'' inches (138sm) |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | - |
| Angle | 178/178 |
| Audio | 2x 10W Dolby MS10 |
| LAN | Ethernet LAN (RJ-45) |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | HDMI, USB 2, USB 2, USB 2, |
| Extras | 4x HDMI, 3x USB.0, 2D-3D converter |
| Size | 1234 mm (w) x 245.7 mm (d) x 746.9 mm (h) |
| Weight | 16.2 kg |
| Color | white |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



