ТаблетApple iPad Pro 12.9 2nd A1670 (2017) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
219.00 € / 428.33 лв.
199.00 € / 389.21 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
349.00 € / 682.58 лв.
319.00 € / 623.91 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
| Модел: | UE65JU7500LXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 65'' инча (165см) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | 350 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, USB 3, |
| Размери: | 1457.1 x 845.5 x 132.6 мм |
| Тегло: | 26.3кг |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE65JU7500LXXH.
UE65JU7500 е модел с UHD 4K резолюция и извит екран. С характерния за Samsung елегантен дизайн - черен корпус с фина метална рамка и стойка.
Извитият дисплей ви осигурява още по-истинско изживяване "все едно сте в играта" и по-високо ниво на реализъм, благодарение на автоматичния усилвател на дълбочината (Auto Depth Enhancer). Цветовете са наситени и ярки, с отлични нива на динамичен контраст. А технологията UHD Upscaling прави съдържанията с по-
ниска резолюция с по-голяма детайлност.
С бърз четириядрен процесор и интегрирана операционна система Tizen, управляваща превъзходно смарт телевизора и подобрява производителността му, намалява времето за включване и ускорява достъпа до каналите и приложенията. В допълнение към това, Tizen ОС поддържа днешната популярна услуга VOD (Streaming Video On Demand). В България вече се предлагат абонаменти. Така създавате
свое собствено място за забавление. Отделно чрез HDMI-входовете и TV-Box вариантите, които се предлагат на пазара, Samsung телевизорите превръщат стаята ви в огромен център за развлечения.
Продуктът е с козметични недостатъци, които се виждат ясно на снимките.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки






