technical features
11010037
11010037
HOP.BG price: 1124.00 € / 2198.35 BGN
Regular retail price:1942.40 € / 3799.00 BGN
SAVE:818.40 € / 1600.65 BGN
-7%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-10%
TabletApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
-2%
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
| Model | UE65JU7500LXXH |
| Status | Excellent |
| Display size | 65'' inches (165sm) |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 2 x 10 W |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, USB 2, USB 3, |
| Size | 1457.1 x 845.5 x 132.6 mm |
| Weight | 26.3kg |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
