ЛаптопHP EliteBook 840 G9, i7-1255U, 16GB, 512GB SSD, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
459.00 € / 897.73 лв.
413.00 € / 807.76 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 17 G7, i7-10850H, 64GB, 1TB SSD, 17.3" IPS Full HD 1920x1080, RTX 3000
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
909.00 € / 1777.85 лв.
818.00 € / 1599.87 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
| Модел: | 49UH770V |
| Клас: | Телевизор |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49'' (124.46cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 20W / 2ch |
| LAN: | RJ 45 |
| WIFI: | WiFi 802.11 ac |
| Интерфейси: | 3xHDMI, 1xUSB 3, 2xUSB 2, RF in, Digital audio out (optical), CI Slot, Component In |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Производител | LG |
Реновиран с леки следи от употреба телевизор LG 49UH770V.
Смарт телевизор с високо качество на изображенията, висок динамичен диапазон (HDR) и ярки, естествени цветове. Дисплеят е с 49-инчов диагонал, UHD 4K резолюция, LED подсветка.
LED телевизорите на LG използват IPS екрани в комбинация с локално затъмняване, квантови точки и технологията ColourPrime Plus, за да достигнат високия контрастен
диапазон, яркост и широката цветова гама, изисквана от стандартите Dolby Vision и HDR10.
Моделът е с Web OS 3.0 операционна система на LG, осигуряваща пълен набор от Smart функции - уеб браузър, социални медии, YouTube, приложения за BBC iPlayer, Demand 5, Netflix 4K и Amazon Instant Video и др.
Възможностите за свързване са: вграден WiFi модул и Ethernet порт за свързване към интернет мрежа, 3 HDMI порта, единият от които е ARC съвместим за връзка със саунд барове, SCART, компонентен и композитен вход и оптичен аудио изход.
Също и възможност за безжично споделяне на екрана на съвместими модели смартфони, таблети и други устройства чрез технологията Miracast, възможност за свързване чрез Bluetooth (клавиатура, мишка, тонколони).
Моделът е с козметични недостатъци, които се виждат ясно на снимките.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG
ЛаптопDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
279.00 € / 545.68 лв.
251.00 € / 490.91 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
МониторDell P2722H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
