Out of stock
-10%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Touchbar
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
-9%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
939.00 € / 1836.52 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
| Model | 49UH770V |
| Class | Television |
| Status | Very Good |
| Display size | 49'' (124.46cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Brightness | - |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 20W / 2ch |
| LAN | RJ 45 |
| WIFI | WiFi 802.11 ac |
| Interfaces | 3xHDMI, 1xUSB 3, 2xUSB 2, RF in, Digital audio out (optical), CI Slot, Component In |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
