ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
| Модел: | UE55J6300 |
| Клас: | Телевизор |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Видео ускорител: | Hypereal |
| Размер на дисплея: | 55'' (139.70cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178 ° / 178 ° |
| Аудио: | 20 W (2x10 W) |
| LAN: | RJ 45 |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | 4xHDMI, 3xUSB 2, Composite in, Digital audio out (optical), RF in, CI Slot, Component |
| Размери: | 1239.1 x 781.6 x 310.5 mm (Ш х В х Д) със стойка |
| Тегло: | 17.1 kg със стойка |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE55J6300.
Смарт телевизор с извит, 55-инчов дисплей и Full HD резолюция (1080p). Стилен дизайн, тънка рамка и фина, но стабилна стойка. Страхотно качество на изображенията и екранно съотношение, подобрена производителност и множество
функции. С мощен Quad Core процесор, благодарение на който се наслаждавате на по-бърз мултитаскинг, превключване между съдържанията и уеб браузване.
Други негови важни характеристики са:
- FHD (1920 x 1080) разделителна способност;
- Wide Colour Enhancer - алгоритъм за подобряване на
качеството на изображението, повишава детайлността;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображнеието;
- DVT-B T2, DVB-C тунер;
- USB плеър / запис (PVR) -за да използвате тези опции е
необходимо да закачите външна памет на USB;
- 800 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за
цялостно качество на изображението;
- HyperReal Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-
светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
- Micro Dimming PRO - оптимизира контраста, остротата и
спомага за по-реалистични цветове;
- Streaming, catch-up and app services - достъп до програми,
филми и приложения на Amazon, Netflix.
Моделът е с козметични недостатъци, които се виждат ясно на снимките.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки




