-7%
LaptopApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 256GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
739.00 € / 1445.36 BGN
-6%
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Like new
- Like New
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
| Model | UE55J6300 |
| Class | Television |
| Status | Very Good |
| Video accelerator | Hypereal |
| Display size | 55'' (139.70cm) |
| Display technology | LED backlight |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | - |
| Angle | 178 ° / 178 ° |
| Audio | 20 W (2x10 W) |
| LAN | RJ 45 |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | 4xHDMI, 3xUSB 2, Composite in, Digital audio out (optical), RF in, CI Slot, Component |
| Size | 1239.1 x 781.6 x 310.5 mm (with stand) |
| Weight | 17.1kg with stand |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



