КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, Tъчскрийн, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ТаблетApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
239.00 € / 467.44 лв.
| Модел: | UE55MU7002TXXH |
| Статус на продукта: | Добър |
| Видео ускорител: | UHD Upscaling Engine |
| Размер на дисплея: | 55.00'' (139.70cm) |
| Технология на дисплея: | LED подсветка |
| Резолюция на дисплея: | 3,840 × 2,160 |
| Яркост: | до 1000 нита |
| Контраст: | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост: | 178H/178V |
| Аудио: | 40W |
| LAN: | Ethernet (LAN) |
| WIFI: | ДА |
| Интерфейси: | 4xHDMI, 3xUSB 2, Optical out, RF вход, Ex-link(rs-232c), Cl слот |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung UE55MU7002.
Смарт телевизор с Ultra HD 4K резолюция, 55-инчов екран, Up-scale функция и Dynamic Crystal Color технология за най-реалистични изображения. Елегантен 360-градусов дизайн - черен панел, метална рамка и практична функция за аранжиране на кабелите. "One Connect" кутия за свързване, включваща HDMI, USB и мрежови портове (и интегриран Wi-Fi).
Телевизорите от MU7000 серията на Samsung имат добро качество на картината, високо контрастно съотношение и перфектно черно. Изключително подходящ за гледане на филми в тъмна стая.
Наличен е Smart Hub, с интуитивен потребителски интерфейс One Depth, който ви дава бърз достъп до съдържание, програма или приложение.
Други важни характеристики са:
- HDR 1000 - изключително качество и диапазон на цветовете на
екрана и по-голяма детайлност на изображенията;
- Peak Illuminator - увеличава яркостта на светлите детайли при
тъмни сцени;
- функция Гласова команда;
- функция Smart View - споделяне на съдържанието на вашия
смартфон;
- DVB-T цифров приемник със сертификат за DVB-T2.
- 2300 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно
качество на изображението;
Снимките показват недостатъци на конкретна бройка - малък по-светъл участък в долната част на екрана.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG
СмарфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
СмартфонApple iPhone 15 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
419.00 € / 819.49 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
