КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
549.00 € / 1073.75 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 40" Инча ( 101.6 cm ) |
| Резолюция на дисплея: | 4K 3840 x 2160 пиксела |
| Яркост: | 250cd/m |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 20W Dolby Digital Bass Reflex |
| LAN: | да |
| WIFI: | WIFI |
| Интерфейси: | USB 2, HDMI, |
| Екстри: | 3хHDMI,2xUSB 2.0 ,аналогов вход,CI интерфейс+, Smart HUB,WIFI,DLNA,Youtube, Web Browser,PVR(Позволява записването на предаване директно на цифров носител). |
| Размери: | 917.7 x 596.5 x 288.1 mm |
| Тегло: | 8.6 kg |
| Информация: | Енергиен клас А |
| Производител | Samsung |
Ако искате 4k телевизор, то непременно това е вашият избор.
Samsung UE40KU6000 ви предлага едно невероятно изживяване.
Ако сте човек, който иска нещата да стават мигновенно, то
определено този модел е за вас, с невероятния си 4-ядрен процесор
и Смарт Tizen операционна система, това бижу е готово да се справи
с всичките ви нужди. Новата Smat HUB ситема ви позволява да
записвате предаването на телевизора, да пращате съобщение на вашите
приятели или просто да сърфирате в нета.
Моделът е със статус Реновиран с леки следи от употреба и 12 месеца гаранция от HOP.BG (Реноватор No:1 в България).
Забележките са минимални ,видими само на бял фон.
Снимките показват конкретната бройка на реновирани с леки следи от употребая модел UE40KU6000WXXH.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
889.00 € / 1738.73 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
