LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Like new
- Like New
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Good
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, 14" Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
379.00 € / 741.26 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
| Status | Very Good |
| Display size | 40" inches 101.6 cm |
| Resolution | 4K 3840 x 2160 pixel |
| Brightness | 250cd/m |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 20W Dolby Digital Bass Reflex |
| LAN | да |
| WIFI | WIFI |
| Interfaces | USB 2, HDMI, |
| Extras | 3хHDMI,2xUSB 2.0 ,аналогов вход,CI интерфейс+, Smart HUB,WIFI,DLNA,Youtube, Web Browser,PVR(Позволява записването на предаване директно на цифров носител). |
| Size | 917.7 x 596.5 x 288.1 mm |
| Weight | 8.6 kg |
| Information | Energy class А |
| Manufacturer | Samsung |
If you want a 4k TV, it's your choice.
The Samsung UE40KU6000 offers you an incredible experience.
If you are a person who wants things to happen instantly, then
this model is definitely for you, with its amazing 4-core processor
and Smart Tizen Operating System, this jewel is ready to handle
with all your needs. The new Smat HUB system allows you to
record the transmission of the TV, send a message to yours
friends or just surf the net.
The model has a refurbished with slight sign of usage and 12 month warranty status from HOP.BG (Renovator No: 1 in Bulgaria).
The remarks are minimal, only visible on a white background.
The photos show the specific number of the re-evaluated model UE40KU6000WXXH
Out of stock
