КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
| Модел: | UE48JU6500WXXH |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Размер на дисплея: | 48" инча ( 122 см. ) |
| Технология на дисплея: | LED |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 |
| Яркост: | Micro Dimming Pro |
| Контраст: | Mega Contrast |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2x 10W |
| LAN: | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| WIFI: | Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast |
| Интерфейси: | HDMI |
| Размери: | 1080.6 x 679.5 x 283.3 mm |
| Тегло: | 14.2 кг. |
| Производител | Samsung |
Реновиран с леки следи от употреба телевизор Samsung Ue48Ju6500. С 48-инчов извит екран, 4K Ultra HD резолюция, впечатляващ стилен дизайн, фина черна рамка и тънка, но солидна и стабилна Т-образна стойка.
Извитият дисплей ви осигурява още по-истинско изживяване "все едно сте в играта" и по-високо ниво на реализъм, благодарение на автоматичния усилвател на дълбочината (Auto Depth Enhancer). Цветовете са наситени и ярки, с отлични нива на динамичен контраст.
С бърз четириядрен процесор и интегрирана операционна система Tizen, управляваща превъзходно смарт телевизора и подобрява производителността му, намалява времето за включване и ускорява достъпа до каналите и приложенията. В допълнение към това, Tizen ОС поддържа днешната популярна услуга VOD (Streaming Video On Demand). В България вече се предлагат абонаменти. Така създавате свое собствено място за забавление. Отделно чрез HDMI-входовете и TV-Box вариантите, които се предлагат на пазара, Samsung телевизорите превръщат стаята ви в огромен център за развлечения.
Моделът е с козметични забележки, които се виждат ясно на снимките - вертикална черта на екрана 4 пиксела.
редлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН С ЛЕКИ СЛЕДИ ОТ УПОТРЕБА с 6 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
