Out of stock
technical features
11010097
11010097
HOP.BG price: 359.00 € / 702.14 BGN
Regular retail price:352.28 € / 689.00 BGN
SAVE:-6.72 € / -13.14 BGN
-9%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
289.00 € / 565.23 BGN
-6%
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
-13%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
129.00 € / 252.30 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, 32GB , 1TB SSD, 16" Radeon Pro 5500M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
569.00 € / 1112.87 BGN
| Model | UE48JU6500WXXH |
| Status | Exelent |
| Display size | 48" inches ( 122 sm. ) |
| Display technology | LED |
| Resolution | 3840 x 2160 |
| Brightness | Micro Dimming Pro |
| Contrast | Mega Contrast |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 2x 10W |
| LAN | RJ-45 (Ethernet LAN) |
| WIFI | Wi-Fi Direct, Wi-Fi Miracast |
| Interfaces | HDMI |
| Size | 1080.6 x 679.5 x 283.3 mm |
| Weight | 14.2 kg. |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
