ᐉ Телевизор Samsung UE55KS7080 (11010095) | Hop.bg
en
Няма наличност
Телевизор Samsung UE55KS7080
Samsung Samsung
Телевизор Samsung UE55KS7080, Код: 11010095
495.00 / 968.14 лв.
крайна цена с 20% ДДС
Наличност: изчерпано
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-10%
Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Лаптоп HP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
-13%
Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M Лаптоп Apple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
-6%
1 / 5
-16%
1 / 3
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
Модел: UE55KS7080UXZG
Статус на продукта: Добър
Размер на дисплея: 55" инча ( 139,7 см. )
Технология на дисплея: LED
Яркост: HDR 1000
Контраст: Ratio Mega Contrast
Аудио: 2.1CH/RMS 40W
LAN: НЕ
WIFI: Smart
Интерфейси: HDMI
Екстри: DVB-T2CS2
Размери: 1225.0 x 775.5 x 233.1 мм.
Тегло: 17,6 кг.
Производител Samsung
Верикална черта около 2 пиксела на екрана на 59см. от левия край.
Брой членове в домакинството *
-10%
-6%
-20%
-11%
Слушалки Apple AirPods MAX 2 Midnight Като нов Слушалки Apple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
1 / 2
СлушалкиApple AirPods MAX 2 Midnight Като нов
  • Като нов
-3%