ᐉ Samsung UE55KS7080 (11010095) | Hop.bg
bg
Out of stock
Samsung UE55KS7080
Samsung Samsung
Samsung UE55KS7080, Product Code: 11010095
technical features
Condition:
Product Inquiry
Compare
Shipping: 5.11 / 9.99 BGN
495.00 / 968.14 BGN
VAT 20% included
Qty: Оut of stock
-10%
1 / 3
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
  • Excellent
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
499.00 / 975.96 BGN
-7%
1 / 3
SmartphoneApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
  • Very Good
  • Refurbished
  • Leasing
  • Fast delivery
-10%
-5%
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
  • Good
-12%
Model UE55KS7080UXZG
Status Good
Display size 55" inches ( 139,7 sm. )
Display technology LED
Resolution 3840 × 2160
Brightness HDR 100
Contrast Ratio Mega Contrast
Angle 178 ° / 178 °
Audio 2.1CH/RMS 40W
LAN N/A
WIFI Smart
Interfaces HDMI
Extras DVB-T2CS2
Size 1225.0 х 775.5 х 233.1 mm
Weight 17,6 kg.
Manufacturer Samsung
Sum *
First installment *
Insurance *
Total Amount of Credit *
Number of months *
Monthly installment *
Total *
APR *
Names *
Personal Number *
ID Number *
Издадена на *
Date of issue *
Born in: *
ID Card Address *
Residential Address *
How long do you live on that address *
Residential Status *
Mobile phone *
Third person's phone number *
E-mail *
Employer *
On this job since *
Work Position *
Work address *
Applicant's Social Security Income *
Applicant's Real Income *
Monthly Wages Date *
Monthly household income *
Monthly Utility Expenditures *
Number of working members in the household *
Number of the houshold members *
-8%
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
  • Good
-5%
-10%
Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080 Laptop HP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
1 / 4
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
  • Exelent
-11%
SmartphoneApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
  • Exelent
-9%