ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 17e 256GB White Като Нов Оригинална опаковка
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
639.00 € / 1249.78 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
389.00 € / 760.82 лв.
| Модел: | 49UH850V |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49" инча ( 124 см. ) |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 Quad HD |
| Яркост: | HDR Super |
| Ъгъл на видимост: | 178 °H / 178 °V |
| Аудио: | 40W harman/kardon Sound |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | 802.11.ac |
| Интерфейси: | 3x HDMI, 3x USB |
| Производител | LG |
Реновиран телевизор LG 49UH850V. С 49-инчов диагонал на екрана и поддръжка на Dolby Vision и HDR стандарти. 4K Ultra HD резолюция, IPS дисплей и добро 3D представяне на Full HD без трептене и много яркост. Моделът е с вградена Harman Kardon 2.2 озвучителна система със субуфер, осигуряваща необходимия звук и бас за истинско аудио изживяване.
Телевизорът използва Web OS 3.0 операционна система на LG, осигуряваща пълен набор от Smart функции - уеб браузър, социални медии, YouTube, приложения за BBC iPlayer, Demand 5, Netflix 4K и Amazon Instant Video и др.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
