Out of stock
-2%
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
-6%
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
- Good
- Refurbished
- Leasing
319.00 € / 623.91 BGN
299.00 € / 584.79 BGN
-7%
SmartphoneApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
-3%
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
539.00 € / 1054.19 BGN
519.00 € / 1015.08 BGN
| Model | 49UH850V |
| Status | Good |
| Display size | 49" inches ( 124 sm. ) |
| Resolution | 3840 x 2160 Quad HD |
| Brightness | HDR Super |
| Angle | 178 °H / 178 °V |
| Audio | 40W harman/kardon Sound |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | 802.11.ac |
| Interfaces | 3x HDMI, 3x USB |
| Manufacturer | LG |
Out of stock
