Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 128GB Midnight
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
299.00 € / 584.79 лв.
249.00 € / 487.00 лв.
СмартфонApple iPhone 14 Pro 128GB Space Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
599.00 € / 1171.54 лв.
549.00 € / 1073.75 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Yellow
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
519.00 € / 1015.08 лв.
489.00 € / 956.40 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
КомпютърApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Space Gray, i3-8100, 16GB, 500GB SSD, Retina 4096x2304, Radeon Pro 555X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Модел: | Apple iPhone 5 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.3 GHz |
| Чипсет: | Apple A6 |
| РАМ памет: | 1 GB RAM DDR2 |
| Памет: | 16GB място за файлове и проложения |
| Видео карта: | триядрен PowerVR SGX 543MP3 |
| Размер на дисплея: | 4 инча |
| Технология на дисплея: | TFT мултитъч 16 милиона цвята |
| Резолюция на дисплея: | 640 x 1136 пиксела |
| Предна камера: | 1.2 мегапиксела |
| Камера: | 8MP с автофокус, разпознаване на лица, светкавица |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | Безжична антена 802.11 b/g/n |
| Размери: | 123.8 x 58.6 x 7.6 mm |
| Батерия: | 225 часа в режим на изчакване и 8 часа в 2G/3G |
| Тегло: | 112 грама |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0, A2DP, LE |
| Цвят: | Бял/Черен |
| Производител | Apple |
Всички Apple смартфони и таблети предлагани от HOP.BG са neverlock, т.е. са отключени и работят с GSM операторите в България. Не е необходимо добавянето на допълнителни карти r-sim за нормалната им работа.
Устройствата са ъпдейтнати до последна версия на софтуера за тях и нямат активирани акаунти към iCloud.
При поискване можем да предоставим оригиналните серийни номера и IMEI.
Няма налични бройки
