Similar products
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
509.00 € / 995.52 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
559.00 € / 1093.31 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro 128GB Gold
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
SmartphoneApple iPhone SE (2020) 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
99.00 € / 193.63 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
129.00 € / 252.30 BGN
119.00 € / 232.74 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
379.00 € / 741.26 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 mini 128GB Midnight
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
| Model | Apple iPhone 5 |
| Class | Smartphone |
| Status | Very Good |
| CPU | Dual-core 1.3 GHz |
| Chipset | Apple A6 |
| RAM Memory | 1 GB RAM DDR2 |
| Memory | 16 GB for apps and images |
| Video Card | PowerVR SGX 543MP3 |
| Display size | 4 inches |
| Display technology | TFT touchscreen, 16M colors |
| Resolution | 640 x 1136 pixels |
| Front camera | 1.2 MP Front Camera |
| Camera | 8MP autofocus, LED flash |
| Audio | 3.5mm audio out |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 a/g/n |
| Size | 123.8 x 58.6 x 7.6 mm |
| Battery | 225 h. standby |
| Weight | 112 g. |
| Bluetooth | Bluetooth v4.0, A2DP, LE |
| Color | White/Black |
| Manufacturer | Apple |
All Apple smartphones and tablets offered by HOP.BG are neverlock, ie are unlocked and work with GSM operators in Bulgaria . It is not necessary to add additional r-sim for normal operation.
The devices are updated to the latest version of the software for them and don't have enabled accounts to iCloud.
Upon request we can provide the original serial number and IMEI.
Out of stock
