Подобни продукти
СмартфонApple iPhone 13 Pro 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
379.00 € / 741.26 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
399.00 € / 780.38 лв.
379.00 € / 741.26 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560x1600
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
| Модел: | One |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Четириядрен 1.70 GHz Krait 300 |
| Чипсет: | Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 32GB място за файлове и проложения |
| Видео ускорител: | Adreno 320 |
| Размер на дисплея: | 4.7" инча (11.75 см) |
| Технология на дисплея: | Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 1920 пиксела |
| Предна камера: | 2.1 MP, 1080p@30fps, HDR |
| Камера: | 4 MP, f/2.0, 28mm, autofocus, OIS, LED flash |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| GSM - SIM: | micro SIM карта |
| Размери: | 137.4 x 68.2 x 9.3 mm |
| Батерия: | Li-Po 2300 mAh |
| Тегло: | 0.143 kg |
| Bluetooth: | v4.0 |
Няма налични бройки
