Similar products
ComputerApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, AMD Radeon Pro 5300
- Good
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
559.00 € / 1093.31 BGN
StereoHeadset TRITTON Kunai
- Refurbished
- Leasing
18.99 € / 37.14 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Blue
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
519.00 € / 1015.08 BGN
489.00 € / 956.40 BGN
StereoHeadset TRITTON Kunai
- Refurbished
- Leasing
18.99 € / 37.14 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
TabletApple iPad 10.2 9th Gen (2021) 64GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080 Like new
- Like New
- Refurbished
- Leasing
409.00 € / 799.93 BGN
379.00 € / 741.26 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
| Model | One |
| Status | Exelent |
| CPU | Quad-core 1.70 GHz Krait 300 |
| Chipset | Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 |
| RAM Memory | 2GB |
| Memory | 32GB for files and apps |
| Video accelerator | Adreno 320 |
| Display size | 4.7" inch (11.75 см) |
| Display technology | Super LCD3 capacitive touchscreen, 16M colors |
| Resolution | 1080 x 1920 pixels |
| Front camera | 2.1 MP, 1080p@30fps, HDR |
| Camera | 4 MP, f/2.0, 28mm, autofocus, OIS, LED flash |
| Audio | 3.5 audio out |
| WIFI | 802.11 a/b/g/n/ac, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| GSM - SIM | micro SIM |
| Size | 137.4 x 68.2 x 9.3 mm |
| Battery | Li-Po 2300 mAh |
| Weight | 0.143 kg |
| Bluetooth | v4.0 |
Out of stock
