ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
749.00 € / 1464.92 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
899.00 € / 1758.29 лв.
849.00 € / 1660.50 лв.
| Модел: | UE40J6200 |
| Статус на продукта: | Добър |
| Видео ускорител: | Hawk-MF |
| Размер на дисплея: | 40 инча |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Яркост: | * |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2 x 10 W |
| LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 907.2 x 536.5 x 63.1 mm |
| Тегло: | 7.8 kg |
| Цвят: | Черен |
| Производител | Samsung |
Smart телевизорите на Samsung са толкова лесни за употреба, че всеки може да се справи. Подобреният потребителски интерфейс е интуитивен и пълен с развлечения и приложения. Само за миг и с едно натискане на бутон, може да споделите съдържание от смартфона си на Вашият телевизор. Операционната системаа Tizen OS Ви гарантира безкрайно разнообразие от забавления и приложения на Ваше разположение. Със Samsung Smart TV, ще изпитате най-доброто удоволствие от забавленията! Сега на страхотна цена в Hop.bg - реноватор №1 на компютърна техника в България.
Няма налични бройки




