technical features
110663
110663
HOP.BG price: 575.00 € / 1124.60 BGN
Regular retail price:408.52 € / 799.00 BGN
SAVE:-166.48 € / -325.61 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
-7%
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
339.00 € / 663.03 BGN
309.00 € / 604.35 BGN
| Model | UE40J6200 |
| Status | Very Good |
| Video accelerator | Hawk-MF |
| Display size | 40 inches |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | * |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 2 x 10 W |
| LAN | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI | WiFi 802.11 a/b/g/n/ |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 907.2 x 536.5 x 63.1 mm |
| Weight | 7.8 kg |
| Color | Black |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock
