КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ТаблетSamsung Galaxy Tab S8 5G 11.0 (2022) Wi-fi+LTE 128GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
349.00 € / 682.58 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16" Retina 3072x1920, Pro 5300M
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
529.00 € / 1034.63 лв.
499.00 € / 975.96 лв.
ТаблетApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
149.00 € / 291.42 лв.
139.00 € / 271.86 лв.
| Модел: | UE46D8000YSXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 46.00 инча (116.8 см) |
| Резолюция на дисплея: | 1920 x 1080 Full HD |
| Яркост: | 500 cd/m2 |
| Ъгъл на видимост: | 178 °(H) / 178 °(V) |
| Аудио: | 2x10W (Dolby Digital Plus) |
| LAN: | Да |
| WIFI: | Да |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | 3D активни очила, Smart TV |
| Размери: | 1041.1 x 607.5 x 276.5 мм |
| Тегло: | 14.3 кг |
| Информация: | Захранване: AC220-240V 50/60Hz |
| Производител | Samsung |
Този реновиран модел на Samsung е стилен и луксозен Smart телевиор, подходящ за интериора във вашия дом или офис.
Tехнологията Smart Hub ви позволява лесно да взаимодействате с телевизора при различните активности - от търсене на информация в интернет до гледане на предавания, снимки и домашно видео.
Така създавате свое собствено място за забавление. Отделно чрез HDMI-входовете и TV-Box вариантите, които се предлагат на пазара, Samsung телевизорите превръщат стаята ви в огромен център за развлечения.
Качеството на 3D изображението и пространствения звук са винаги на ниво.
Samsung UE46D8000YS ще ви покаже възможностите на триизмерната картина, а вградената система Samsung 3D Sound Effect озвучава с кристален звук.
Телевизорът D8000YS е с резолюция Full HD и активна 3D функция. Аудио озвучаване от 2 говорителя по 10W.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 24 месеца гаранция от HOP.BG
СмартфонApple iPhone 14 128GB Starlight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
СмартфонApple iPhone 12 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
199.00 € / 389.21 лв.
189.00 € / 369.65 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
319.00 € / 623.91 лв.
289.00 € / 565.23 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
