ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
469.00 € / 917.28 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
389.00 € / 760.82 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
529.00 € / 1034.63 BGN
479.00 € / 936.84 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
599.00 € / 1171.54 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
| Model | UE46D8000YSXXH |
| Status | Exelent |
| Display size | 46.00 inches (116.8 cm) |
| Resolution | 1920 x 1080 Full HD |
| Brightness | 500 cd/m2 |
| Angle | 178 °(H) / 178 °(V) |
| Audio | 2x10W (Dolby Digital Plus) |
| LAN | Yes |
| WIFI | Yes |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | 3D active glasses, Smart TV |
| Size | 1041.1 x 607.5 x 276.5 mm |
| Weight | 14.3 kg |
| Information | Power supply: AC220-240V 50/60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
This Samsung model is a very beautiful, stylish and luxurious Smart TV that will be very well suited to the sophisticated interior of your home. Also, the D8000 is Full HD with active 3D and 2x10W audio on Dolby Digital Plus to make it better to venture into an adventure with a favorite movie.
Samsung's Outlet TV comes with 12 months warranty from Hop.bg
Out of stock





