ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
699.00 € / 1367.13 лв.
659.00 € / 1288.89 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G7, i7-10610U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
359.00 € / 702.14 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
| Модел: | UE49MU6402UXXH |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Размер на дисплея: | 49 инча (124.46см) |
| Резолюция на дисплея: | Real 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Яркост: | - |
| Ъгъл на видимост: | 178°(H)/178°(V) |
| Аудио: | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN: | Ethernet LAN |
| WIFI: | WiFi 802.11 |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Размери: | 1099.4 x 707.5 x 334.3 мм |
| Тегло: | 16 кг |
| Информация: | Захранване AC220-240V 50/60Hz |
| Производител | Samsung |
Реновиран телевизор Samsung UE49MU6402U.
Модел от MU6 серията на Samsung, поддържаща Ultra 4K резолюция и висок динамичен диапазон (HDR), широка цветова гама. С нова и подобрена, Tizen Smart OS платформа за приложения.
Със стилен 360-градусов дизайн, характерен за Samsung. Корпус с ефект "дран метал", клипс за аранжимент на кабелите и Y-образна, стабилна и практична стойка.
Широкият набор от кодеци го правят идеален както за домашна мултимедия така и за бизнес цели, тъй като телевизорът ви става подходяща мултимедиина среда за различни видове файлове и снимки, както и устройства.
Насладете се на по-високо ниво на реализъм в домашното забавление, отколкото досега.
Други важни характеристики за модела:
- Contrast Enhancer - алгоритъм за подобряване на качеството на
изображението, повишава детайлността;
- Автоматично подобряване дълбочината на изображението;
- 1500 PQI (Picture Quality Index) - индекс на Samsung за цялостно
качество на изображението;
- Picture Engine - оптимизира цветовете и контраста;
- Dynamic Contrast Ratio 1000000:1 - съотношение между най-
светлата и най-тъмната част при възпроизвеждане на видео;
- Двуканални 20-ватови високоговорители с бас рефлектор.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 12 месеца гаранция от HOP.BG.
Няма налични бройки
