technical features
11010069
11010069
HOP.BG price: 890.00 € / 1740.69 BGN
Regular retail price:715.30 € / 1399.01 BGN
SAVE:-174.70 € / -341.68 BGN
-12%
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
559.00 € / 1093.31 BGN
-5%
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Silver, M1 Pro, 32GB , 512GB SSD, 14.2" Liquid Retina 3024x1964
- Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
849.00 € / 1660.50 BGN
-2%
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
439.00 € / 858.61 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
| Model | UE49MU6402UXXH |
| Status | Very Good |
| Display size | 49 inches (124.46cm) |
| Resolution | Real 4K Ultra HD 3,840 x 2,160 |
| Brightness | - |
| Angle | 178°(H)/178°(V) |
| Audio | Dolby Digital Plus (2x10W) |
| LAN | Ethernet LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Size | 1099.4 x 707.5 x 334.3 mm |
| Weight | 16 kg |
| Information | Power Supply AC220-240V 50/60Hz |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock





