СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
799.00 € / 1562.71 лв.
699.00 € / 1367.13 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
389.00 € / 760.82 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
339.00 € / 663.03 лв.
309.00 € / 604.35 лв.
| Модел: | UE55KS9000 |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Видео ускорител: | Jazz-M |
| Размер на дисплея: | 55 инча |
| Резолюция на дисплея: | 3840 x 2160 пиксела (UHD) / 4K / 2160p |
| Яркост: | 1400 cd/m² |
| Ъгъл на видимост: | 178°H/178°V |
| Аудио: | 2 x 20 W + 2 x 10 W Subwoofer |
| LAN: | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI: | WiFi 802.11 a/b/g/n/ ac |
| Интерфейси: | HDMI, USB 2, |
| Екстри: | One Connect Box Mini |
| Размери: | 1226 x 713.2 x 93.3 mm |
| Тегло: | 17.9 kg |
| Bluetooth: | Bluetooth |
| Цвят: | Сив |
| Производител | Samsung |
Hop.bg има удоволствието да Ви представи смарт телевизор Samsung UE55KS9000, който е телевизор от най-високата, 9-та серия, на Samsung с уникално качество на картината- 2400 PQI (Picture Quality Index).
Освен с картината си, този телевизор може да ви спечели и с впечатляващ звук за който се грижат 2x20w говорители както и 2x10w субуфери. Закупувайки този телевизор може да бъдете сигурни, че не правите компромис с качеството !
С 24месеца гаранция от Hop.bg- реноватор на компютърна техника №1 в България.
Няма налични бройки



