-2%
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 256GB Space Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
469.00 € / 917.28 BGN
459.00 € / 897.73 BGN
-10%
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
-7%
Applecharger А2347 USB-C white
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
19.00 € / 37.16 BGN
17.50 € / 34.23 BGN
-13%
TabletApple iPad mini 4 7.9 A1538 (2015) 128GB Wi-Fi Space Gray
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
149.00 € / 291.42 BGN
129.00 € / 252.30 BGN
| Model | UE55KS9000 |
| Status | Excellent |
| Video accelerator | Jazz-M |
| Display size | 55 inches |
| Resolution | 3840 x 2160 pixels (UHD) / 4K / 2160p |
| Brightness | 1400 cd/m² |
| Angle | 178°H/178°V |
| Audio | 2 x 20 W + 2 x 10 W Subwoofer |
| LAN | 1 x Ethernet RJ45 |
| WIFI | WiFi 802.11 a/b/g/n/ ac |
| Interfaces | HDMI, USB 2, |
| Extras | One Connect Box Mini |
| Size | 1226 x 713.2 x 93.3 mm |
| Weight | 17.9 kg |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Color | Grey |
| Manufacturer | Samsung |
Out of stock



