ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
329.00 € / 643.47 лв.
299.00 € / 584.79 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
115.00 € / 224.92 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
| Модел: | Honor 8 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Осемядрен (4x2.3 GHz Cortex-A72 & 4x1.8 GHz Cortex A53) |
| Чипсет: | HiSilicon Kirin 950 (16 nm) |
| РАМ памет: | 4GB |
| Памет: | 32GB |
| Слот за карта: | microSD, up to 256 GB |
| Видео ускорител: | Mali-T880 MP4 |
| Размер на дисплея: | 5.2 инча (13.20см) |
| Технология на дисплея: | LTPS IPS LCD |
| Резолюция на дисплея: | 1920x1080 Full HD |
| Разстояние между точките: | ~423 ppi |
| Предна камера: | 8 MP, f/2.4, 1/3.2", 1.4µm |
| Камера: | 12 MP, f/2.2, 35mm (standard), 1/2.9", 1.25µm, PDAF, Laser AF 12 MP B/W, f/2.2, 35mm (standard), 1/2.9", 1.25µm, PDAF, Laser AF |
| Аудио: | DTS sound |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | LTE |
| Bluetooth: | 4.2, A2DP, EDR, LE |
| Сим карта: | Nano |
| Производител | Huawei |
Употребяван, но реновиран смартфон Huawei Honor 8.
Модел смартфон с атрактивен дизайн - стъклен гръб и алуминиева рамка, удобен и лесен за употреба, с интуитивен потребителски интерфейс и тегло 153 грама.
Honor 8 е оборудван с 5.2-инчов дисплей с Full HD резолюция и LTPS IPS технология, осигуряваща ярки и наситени цветове и страхотен контраст.
Моделът се задвижва от 8-ядрен процесор, 4GB RAM и Mali-T880 MP4 видеоускорител, с които операционната система Android работи гладко.
Налични са и две 12MP основни камери, за да уловите важните ви моменти, видео запис с 2К резолюция и 8MP предна камера за страхотни селфита, 32GB място за файлове и приложения и слот за SD карта при нужда от повече памет. Батерията е с капацитет 3000mAh, достатъчна за един работен ден.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.


