Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black Оригинална опаковка
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB Phantom Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
КомпютърApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
649.00 € / 1269.33 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
МониторDell U3421WE, 34" IPS UltraWide QHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
СмартфонApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
СмартфонApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
469.00 € / 917.28 лв.
Мобилна РаботнаСтанция Dell Precision 3570, i7-1255U, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, T500
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
559.00 € / 1093.31 лв.
503.00 € / 983.78 лв.
| Модел: | Galaxy Express 2 |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | Dual-core 1.7 GHz Krait |
| Чипсет: | Qualcomm Snapdragon S4 |
| РАМ памет: | 1.5 GB RAM |
| Памет: | 8GB място за файлове и проложения |
| Слот за карта: | microSD, up to 64 GB |
| Видео ускорител: | Adreno 305 |
| Размер на дисплея: | 4.5 инча (11.43см) |
| Технология на дисплея: | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 540 x 960 пиксела |
| Предна камера: | Да, VGA |
| Камера: | 5 MP, autofocus, LED flash |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth: | v4.0, A2DP, EDR |
| Сим карта: | Micro-SIM |
| Производител | Samsung |
Малък помощник в твоя джоб. Продуктът е реновиран с гаранция 6 месеца.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопиDell Latitude 5430 RUGGED, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14'' IPS Full HD 1920x1080 с клавиатура
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1059.00 € / 2071.22 лв.
953.00 € / 1863.91 лв.
МониторLenovo ThinkVision Pro2820D, 28'' MVA Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
89.00 € / 174.07 лв.
80.00 € / 156.47 лв.
МониторHP Z27q G3, 27'' IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
229.00 € / 447.89 лв.
206.00 € / 402.90 лв.
МониторDell UltraSharp U2715Hc, 27" IPS QHD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
179.00 € / 350.09 лв.
161.00 € / 314.89 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
409.00 € / 799.93 лв.
368.00 € / 719.75 лв.
