Similar products
SmartphoneSamsung Galaxy A32 128GB Awesome Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
139.00 € / 271.86 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A40 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
89.00 € / 174.07 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy A33 5G 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
TabletApple iPad 10.2 7th Gen A2197 (2019) 32GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
139.00 € / 271.86 BGN
LaptopHP ProBook 640 G10, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
539.00 € / 1054.19 BGN
485.00 € / 948.58 BGN
MonitorHP 32S, 32'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
179.00 € / 350.09 BGN
161.00 € / 314.89 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G9 Like New, i5-1245U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 14'' IPS WUXGA 1920x1200
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
619.00 € / 1210.66 BGN
557.00 € / 1089.40 BGN
MonitorDell UltraSharp U2719D, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
143.00 € / 279.68 BGN
| Model | Galaxy Express 2 |
| Class | Smartphone |
| Status | Very Good |
| CPU | Dual-core 1.7 GHz Krait |
| Chipset | Qualcomm Snapdragon S4 |
| RAM Memory | 1.5 GB RAM |
| Memory | 8GB Storage |
| Card slot | microSD, up to 64 GB |
| Video accelerator | Adreno 305 |
| Display size | 4.5 inches (11.43sm) |
| Display technology | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Resolution | 540 x 960 pixels |
| Front camera | Yes, VGA |
| Camera | 5 MP, autofocus, LED flash |
| WIFI | Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth | v4.0, A2DP, EDR |
| Sim card | Micro-SIM |
| Manufacturer | Samsung |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
КомпютриHP ProOne 440 G5 All-in-One, i5-9500T, 16GB, 256GB SSD, 23.8'' IPS Full HD 1920x1080 Touchscreen
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
479.00 € / 936.84 BGN
431.00 € / 842.96 BGN
Mobile workstationDellPrecision 7750, i7-108750H, 64GB, 512GB SSD, 15.6” IPS Full HD 1920x1080, Quadro RTX 4000
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
989.00 € / 1934.32 BGN
890.00 € / 1740.69 BGN
MonitorSamsung S24E450B, 24'' Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Touchbar, Radeon Pro 5500M
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
519.00 € / 1015.08 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G7, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
296.00 € / 578.93 BGN



