Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1199.00 € / 2345.04 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
99.00 € / 193.63 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A55 5G 128GB Iceblue
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
249.00 € / 487.00 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G8, i7-11850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080, RTX A2000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
989.00 € / 1934.32 лв.
890.00 € / 1740.69 лв.
МониторHP EliteDisplay E24 G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
69.00 € / 134.95 лв.
62.00 € / 121.26 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
389.00 € / 760.82 лв.
350.00 € / 684.54 лв.
МониторHP Z24U G3, 24" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
129.00 € / 252.30 лв.
116.00 € / 226.88 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
| Модел: | SM-J530F |
| Статус на продукта: | Много добър |
| Процесор: | 8-ядрен 1.6 GHz Cortex-A53 |
| Чипсет: | Exynos 7870 Octa (14 nm) |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16GB |
| Слот за карта: | microSD, до 256 GB |
| Видео ускорител: | Mali-T830 MP1 |
| Размер на дисплея: | 5.2 инча (13.20см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED |
| Резолюция на дисплея: | 720 x 1280 |
| Предна камера: | 13 MP, f/1.9 |
| Камера: | 13 MP, f/1.7, AF, HDR |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / LTE |
| Bluetooth: | 4.1, A2DP |
| Сим карта: | Nano (Dual SIM) |
| Производител | Samsung |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка на изгодна цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на смартфони на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
МониторSamsung S34E790C, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440, Извит екран
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
Мобилна работнастанция HP ZBook Fury 15 G7, i7-10750H, 16GB, 1TB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1000
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
639.00 € / 1249.78 лв.
575.00 € / 1124.60 лв.
ЛаптопDell Latitude 5510, i5-10310U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
339.00 € / 663.03 лв.
305.00 € / 596.53 лв.
ЛаптопHP ProBook 650 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G8
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.


