Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
129.00 € / 252.30 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A34 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонApple iPhone SE (2022) 64GB Midnight
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
169.00 € / 330.54 лв.
149.00 € / 291.42 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9880H, 64GB, 1TB SSD, 16" Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
749.00 € / 1464.92 лв.
649.00 € / 1269.33 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G7, i7-10610U, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
369.00 € / 721.70 лв.
339.00 € / 663.03 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
419.00 € / 819.49 лв.
399.00 € / 780.38 лв.
| Модел: | I9295 Galaxy S4 Active |
| Клас: | Смартфон |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Quad-core 1.9 GHz Krait 300 |
| Чипсет: | Qualcomm APQ8064T Snapdragon 600 |
| РАМ памет: | 2GB |
| Памет: | 16 GB за файлове и приложения |
| Слот за карта: | microSD, up to 64 GB |
| Видео ускорител: | Adreno 320 |
| Размер на дисплея: | 5" инча |
| Технология на дисплея: | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 1080 x 1920 пиксела |
| Предна камера: | 2 MP, 1080p@30fps |
| Камера: | 8 MP, autofocus, LED flash, 1080p@30fps |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot |
| Bluetooth: | v4.0 |
| Сим карта: | Micro SIM |
| Производител | Samsung |
Реновиран смартфон на Samsung - Galaxy S4 Active. 5-инчов дисплей с високо качество на цветовете, 16GB място за файлове и приложения и четириядрен процесор. Със сертификат за водоустойчивост! Този продукт се предлага от Hop.bg с 6 месеца гаранция!
Няма налични бройки
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.



