Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB White Неразопакован
- Като нов
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1199.00 € / 2345.04 лв.
1149.00 € / 2247.25 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A52s 5G 128GB Awesome Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
499.00 € / 975.96 лв.
449.00 € / 878.17 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
169.00 € / 330.54 лв.
119.00 € / 232.74 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S24 Plus 5G 256GB Onyx Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
419.00 € / 819.49 лв.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
MониторLenovo ThinkVision T34W-20, 34'' VA UWQHD 3440x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
260.00 € / 508.52 лв.
МониторHP Z27n, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
209.00 € / 408.77 лв.
188.00 € / 367.70 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 500GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
359.00 € / 702.14 лв.
323.00 € / 631.73 лв.
ТаблетApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
659.00 € / 1288.89 лв.
599.00 € / 1171.54 лв.
| Модел: | Galaxy S4 mini |
| Статус на продукта: | Добър |
| Процесор: | Двуядрен 1.70 GHz Krait 300 |
| Чипсет: | Qualcomm MSM8930AB Snapdragon 400 |
| РАМ памет: | 1.5GB |
| Памет: | 8GB място за файлове и приложения |
| Размер на дисплея: | 4.3" инча (10.75 см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED capacitive touchscreen, 16M colors |
| Резолюция на дисплея: | 960 x 540 |
| Камера: | 8 MP, f/2.6, autofocus, LED flash |
| Аудио: | 3.5mm аудио изход |
| WIFI: | 802.11 a/b/g/n |
| Размери: | 61.3 x 124.6 x 8.9 мм |
| Батерия: | 1900 mAh |
| Тегло: | 0.107 грама |
| Bluetooth: | Bluetooth v4.0 |
| Производител | Samsung |
Реновиран преносим телефон Samsung от любимата серия Galaxy.
Мини серията на Samsung е излючително удобна и приятна за употреба. Подходяща е за потребителите, които търсят смарт телефон, с малки размери и големи възможности. Камерата е 8MP и прави отлични снимки. Дисплеят е с чудесна картина благодарение на иновативната технология, типична за високият клас телефони на Samsung - Super AMOLED.
Страхотен телефон с 1,5 гб оперативна памет, Krait 300 процесор и ниска цена.
Телефона поддържа 4G/LTE технологията, и е със сменяема батерия с капацитет 1900 mAh.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН със 6 месеца гаранция от HOP.BG.
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
999.00 € / 1953.87 лв.
949.00 € / 1856.08 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1165G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3'' IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
349.00 € / 682.58 лв.
314.00 € / 614.13 лв.
МониторHP 27F, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
143.00 € / 279.68 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB White
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2141 (2019) Silver, i9-9880H, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
599.00 € / 1171.54 лв.
569.00 € / 1112.87 лв.


