Подобни продукти
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 256GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
289.00 € / 565.23 лв.
СмартфонSamsung Galaxy S23 5G 128GB Phantom Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
429.00 € / 839.05 лв.
329.00 € / 643.47 лв.
СмартфонSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
115.00 € / 224.92 лв.
СмартфонSamsung Galaxy A53 5G 128GB Black
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
159.00 € / 310.98 лв.
Мобилна работнастанция Lenovo ThinkPad P15 Gen 2, i7-11800H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080, Quadro T1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
759.00 € / 1484.47 лв.
683.00 € / 1335.83 лв.
ЛаптопHP EliteBook x360 1040 G10 2-in-1, i5-1345U, 32GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
1079.00 € / 2110.34 лв.
971.00 € / 1899.11 лв.
КомпютърHP ProDesk 600 G5 USFF, i5-9500T, 16GB, 256GB SSD
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
259.00 € / 506.56 лв.
233.00 € / 455.71 лв.
ЛаптопHP EliteBook 850 G7, i7-10610U, 16GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
489.00 € / 956.40 лв.
440.00 € / 860.57 лв.
КомпютърApple iMac 27" A1419 (2017) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
449.00 € / 878.17 лв.
369.00 € / 721.70 лв.
| Модел: | Galaxy S6 |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | Octa-core (4x2.1 GHz Cortex-A57 & 4x1.5 GHz Cortex-A53) |
| Чипсет: | Exynos 7420 Octa |
| РАМ памет: | 3GB |
| Памет: | 32GB за файлове и приложения |
| Видео ускорител: | Mali-T760MP8 |
| Размер на дисплея: | 5.1'' инча (12.95см) |
| Технология на дисплея: | Super AMOLED капацитивен тъчскрийн, 16M цвята |
| Резолюция на дисплея: | 1440 x 2560 пиксела |
| Предна камера: | 5 MP (f/1.9, 22mm, 1/4.1", 1.34 µm), 1440p@30fps, dual video call, Auto HDR |
| Камера: | 16 MP (f/1.9, 28mm, 1/2.6", 1.12 µm), OIS, autofocus, LED flash |
| Аудио: | 24-bit/192kHz audio |
| WIFI: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| 3G Модул: | 3G / SIM card |
| Bluetooth: | 4.1, A2DP, LE, aptX |
| Сим карта: | Nano SIM |
| Цвят: | бял |
| Производител | Samsung |
Употребяван, но реновиран смартфон Samsung Galaxy S6.
Устройството разполага с осем-ядрен чип и 3GB LPDDR4, което означава, че всяка задача поставена пред него ще бъде изпълнена почти мигновено. 64-битовата архитектура на процесора го прави перфектен и за ''мултитаскинг'', а с операционната система Android 7 (Nougat) това ще бъде истинско удоволствие.
Дисплеят на смартфона е с размер 5.10 инча (12.954cm) с разделителна способност 2560 х 1440 пиксела (Quad HD), което се равнява на 577 пиксела за инч. Super AMOLED технологията позволява пиксели, които трябва да изразят черен цвят, просто да не излъчват никакава светлина. Всичко това гарантира страхотна острота и кристално качество на картината и несравним контраст.
Камерата на телефона е 16MP с апертура f/1.9. Разполага и с оптична стабилизация, за да не се получават нежелани ефекти на заснетите снимки.
Батерията на устройството е с капацитет 2550mAh, което е достатъчно да издържи цял ден дори и при честа употреба на телефона. Има и ''fast charging'' технология, която позволява да се зарежда за много по-малко време от стандартното. Също има и ''wireless charging'', но за целта трябва допълнителна зарядна станция.
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлага се за покупка онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
В Hop.bg има и нова и употребявана техника. За да бъдем максимално полезни и честни към клиентите си, ние разделяме продуктите в нашия магазин в категории според вида на техниката. Те са:
- Нов
Неупотребявано устройство в оригинална опаковка, с всички фабрични аксесоари.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Като нов
Изглежда като току-що изваден от кутията – без или с минимални следи от употреба.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Отличен
Леко използван, с почти незабележими следи от употреба. Работи перфектно.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Много добър
С умерени следи от употреба (леки драскотини), но напълно надежден и функционален.
✅ 100% функционален •Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
- Добър
С ясни следи от употреба, но с безупречна работа на достъпна цена.
✅ 100% функционален • Обявен Battery Health (iPhone) / цикли (MacBook) • реален IMEI/SN • Пълна гаранция + опция за удължаване
Да, имате възможност да закупите избраните от вас продукти на лизинг, ако стойността им е минимум 149лв. с ДДС. Срокът на изплащане може да бъде между 3 и 24 месеца за смартфони и таблети и между 3 и 36 месеца за останалите продукти. Hop.bg ви предоставя избор между три кредитни институции, с които си партнира. Те са:
-
БНП Париба
-
Уникредит Булбанк
-
TBI Bank
Да, всички продукти в Hop.bg имат гаранция, която е различна за съответните категории и марки.
-
Реновирани продукти категория Принтери, Смартфони, Таблети - 6 месеца
-
Реновирани продукти от категориите Компютри, Лаптопи, Работни станции - 6 месеца с възможност за удължаване до 12 месеца.
-
Реновирани продукти Apple и монитори продукти категория Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 12 месеца
-
Нови продукти от категориите Компютри, Монитори, Лаптопи, Смартфони, Таблети - 24 месеца
Гаранционен срок на батериите:
За нови преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) преносими компютри: 6 месеца;
За употребявани (реновирани) мобилни телефони/таблети на марката Аpple: 6 месеца;
За употребявани (реновирани, мобилни телефони/таблети на други марки: 3 месеца.
ЛаптопHP EliteBook 840 G8, i7-1185G7, 16GB, 512GB SSD, Тъчскрийн, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
439.00 € / 858.61 лв.
395.00 € / 772.55 лв.
ЛаптопDell Latitude 9520, i5-1145G7, 16GB, 1TB SSD, 15'' IPS Full HD 1920x1080
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
519.00 € / 1015.08 лв.
467.00 € / 913.37 лв.
ЛаптопHP Elitebook 830 G11, i5-1345U, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS WUXGA 1920x1200
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
699.00 € / 1367.13 лв.
629.00 € / 1230.22 лв.
ЛаптопHP EliteBook 830 G8, i7-1185G7, 32GB, 1TB SSD, Тъчскрийн, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
399.00 € / 780.38 лв.
359.00 € / 702.14 лв.
МониторHP E24I G4, 23.8" IPS Full HD 1920x1080
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
- Бърза доставка
99.00 € / 193.63 лв.
89.00 € / 174.07 лв.




