Подобни продукти
СървърHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
729.00 € / 1425.80 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2485 (2021) Silver, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
969.00 € / 1895.20 лв.
899.00 € / 1758.29 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro A2251 (2020) Space Gray, i5-1038NG7, 32GB, 512GB SSD, 13.3'' Retina 2560 x 1600, Тъчбар
- Много добър
- Реновиран
- Лизинг
529.00 € / 1034.63 лв.
479.00 € / 936.84 лв.
ТаблетApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Добър
- Реновиран
- Лизинг
189.00 € / 369.65 лв.
169.00 € / 330.54 лв.
ЛаптопApple MacBook Pro M2 A2338 (2022) Space Gray, Apple M2, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Retina 2560 x 1600
- Отличен
- Реновиран
- Лизинг
889.00 € / 1738.73 лв.
799.00 € / 1562.71 лв.
| Модел: | ProLiant DL360 G9 |
| Клас: | Сървър |
| Статус на продукта: | Отличен |
| Процесор: | 2x Intel Xeon E5-2670 v3 (12-ядрен, 30M, 2.30 GHz, до 3.10 GHz) |
| РАМ памет: | 64GB DDR4 |
| Памет за данни: | възможност за до 8x 2.5'' HDD/SSD |
| LAN: | 4x 1Gb |
| Интерфейси: | VGA, 2x PCIe 3.0, 3x USB 3.0, Serial port, 4x RJ-45, micro SD |
| Екстри: | RAID - P440AR, захранване - 2x 500W |
| Размери: | Form factor: 1U rack |
| Производител | HP |
| Гаранция: | 6 месеца |
Снимките на реновираните продукти са примерни за модела.
Предлаганите от нас продукти са втора употреба, но реновирани и са с високо качество, отличен външен вид, и отлично техническо състояние, което съответства на моделите като нови.
Предлага се за покупка на ниска цена онлайн или физически в нашите шоуруми - София, Пловдив, Варна, Русе, Плевен.
Предлагаме възможност за покупка на сървъри на изплащане и с доставка до всяка точка на България.
Състояние РЕНОВИРАН с 6 месеца гаранция от HOP.BG
Няма налични бройки



