Similar products
ServerHP ProLiant DL380 Gen10 2U, Xeon Bronze 3204, 64GB DDR4, HPE Smart Array P408i-a SR
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
729.00 € / 1425.80 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
899.00 € / 1758.29 BGN
789.00 € / 1543.15 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 Ultra 5G 256GB Phantom Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
209.00 € / 408.77 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
| Model | ProLiant DL360 G9 |
| Class | Server |
| Status | Exelent |
| CPU | 2x Intel Xeon E5-2670 v3 (12 core, 30M, 2.30 GHz, up to 3.10 GHz) |
| RAM Memory | 64GB DDR4 |
| Data memory | up to 8x 2.5'' HDD/SSD |
| LAN | 4x 1Gb |
| Interfaces | VGA, 2x PCIe 3.0, 3x USB 3.0, Serial port, 4x RJ-45, micro SD |
| Extras | RAID - P440AR, PSU - 2x 500W |
| Size | Form factor: 1U rack |
| Manufacturer | HP |
| Warranty: | 6 months |
Photos of the refurbished products are exemplary of the model.
Products we offer are used second hand, but refurbished with high quality, excellent appearance and excellent technical condition.
It is offered at low price online or physically in our showrooms - Sofia, Plovdiv, Varna, Ruse, Pleven.
We offer the opportunity to buy servers at checkout and delivery to anywhere in Bulgaria.
Condition refurbished with 6 months warranty from HOP.BG
Out of stock



