Harman Kardon Onyx Studio, Product Code: 12000555
HOP.BG price: 229.00 € / 447.89 BGN
Regular retail price:331.83 € / 649.00 BGN
SAVE:102.83 € / 201.12 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 840 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
389.00 € / 760.82 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
-11%
LaptopHP EliteBook 830 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3” IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
239.00 € / 467.44 BGN
-9%
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
549.00 € / 1073.75 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
-10%
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
369.00 € / 721.70 BGN
339.00 € / 663.03 BGN
| Model | Onyx Studio |
| Class | Speaker System |
| Status | Exelent |
| Display size | 4 ohm impedance |
| Audio | 4 2 X 3" woofers, 2 X ¾" tweeters, 2 x passive radiators |
| Interfaces | Bi-Amplification 4 x 15W |
| Bluetooth | Bluetooth 3.0 A2DP v1.3 AVRCP v1.5 |
| Color | Black |
| System Requirements | Battery: 3.7V, 2600mAh |
| Frequency | 60Hz – 20kHz |
Out of stock




