Similar products
SmartphoneApple iPhone 13 128GB Starlight
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
259.00 € / 506.56 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 Pro Max 256GB Gold
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 mini 128GB Starlight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
269.00 € / 526.12 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro 128GB Silver
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
369.00 € / 721.70 BGN
349.00 € / 682.58 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 Plus 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
719.00 € / 1406.24 BGN
659.00 € / 1288.89 BGN
MonitorDell U3421WE, 34" IPS UltraWide QHD 3440 x 1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
399.00 € / 780.38 BGN
359.00 € / 702.14 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G7, i5-10310U, 16GB, 512GB SSD, Touchscreen 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
389.00 € / 760.82 BGN
350.00 € / 684.54 BGN
LaptopHP EliteBook x360 830 G6
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
279.00 € / 545.68 BGN
251.00 € / 490.91 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G5, i7-8650U, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
289.00 € / 565.23 BGN
260.00 € / 508.52 BGN
Mobile workstationLenovo Thinkpad P1 Gen 3, i7-10850H, 32GB, 512GB SSD, 15.6" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
659.00 € / 1288.89 BGN
593.00 € / 1159.81 BGN
| Model | iPhone 5S |
| Class | Smartphone |
| Status | Exelent |
| CPU | Dual Core - 1.3 GHZ |
| Chipset | Apple A7 Cyclone |
| RAM Memory | 1 GB |
| Memory | 16 GB for files and apps |
| Display size | 4" inch (10 см) |
| Display technology | LED backlight IPS |
| Resolution | 1136 x 640 |
| Front camera | 1.2 megapixel |
| Camera | 8.0 megapixels 3264 x 2448 |
| Audio | 3.5mm. audio out |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | 802.11 b/g/n |
| GSM - SIM | Nano Sim |
| Size | 123.8 x 58.6 x 7.6 mm |
| Battery | Li-Po 1560 mAh |
| Weight | 0.112gr. |
| Bluetooth | v4.0 |
| Manufacturer | Apple |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopHP EliteBook 840 G7, i7-10510U, 16GB, 512GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
369.00 € / 721.70 BGN
332.00 € / 649.34 BGN
LaptopMicrosoft Surface 3, i5-1035G7, 16GB, 256GB SSD, Touchscreen, 13.5" IPS 2K 2256x1504
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
377.00 € / 737.35 BGN
WorkstationHP Z220 Tower, Xeon E3-1245 V2, 8GB, 1TB HDD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
MonitorLenovo ThinkVision T2364pА, 23" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
62.00 € / 121.26 BGN
MonitorHP E27 G4, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
129.00 € / 252.30 BGN
116.00 € / 226.88 BGN
