Computer Cyberpower TT1, Product Code: 11010138
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
199.00 € / 389.21 BGN
179.00 € / 350.09 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512 SSD, 16" Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
949.00 € / 1856.08 BGN
899.00 € / 1758.29 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
539.00 € / 1054.19 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
639.00 € / 1249.78 BGN
579.00 € / 1132.43 BGN
| Model | Cyberpower TT1 |
| Class | computer |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel Core i5-8500 (9M Cache, up to 4.10 GHz) |
| Chipset | Intel® H310 Chipset |
| RAM Memory | 8GB DDR4 @2400MHz |
| Data memory | 1000GB SATA HDD @7200Rpm |
| Video Card | Intel® UHD Graphics 630 |
| Audio | 8-Channel(7.1) HD Audio with Audio Boost |
| Optical drive | No |
| LAN | Realtek® 8111H Gigabit LAN |
| WIFI | WiFi 802.11 a/b/g/n |
| Interfaces | VGA, DVI, 4xUSB 2, 4xUSB 3.1 Gen1, PS2 |
| Extras | H310M MSI PRO-VD motherboard |
| Color | black |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Starlight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
ComputerApple iMac 27'' A1419 (Late 2015) Silver, i5-6500, 32GB, 24 SSD + 1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon R9 M390
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
469.00 € / 917.28 BGN
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 512GB SSD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
549.00 € / 1073.75 BGN
469.00 € / 917.28 BGN




