Similar products
ComputerDell OptiPlex 5060 SFF, i5-8500, 16GB DDR4, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
239.00 € / 467.44 BGN
ComputerDell Alienware Area 51 R5 Tower, i7-9800X, 32GB, 1TB SSD, Geforce GTX 1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
809.00 € / 1582.27 BGN
ComputerDell OptiPlex 3060 SFF, i5-8500, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
219.00 € / 428.33 BGN
ComputerDell OptiPlex 5250 All-in-One, i5-7500, 16GB, 256GB SSD, 21.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
269.00 € / 526.12 BGN
EarphonesApple AirPods 4 gen ANC
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
169.00 € / 330.54 BGN
149.00 € / 291.42 BGN
SmartphoneApple iPhone 16 128GB Black Like New Original Box
- Like New
- Refurbished
- Leasing
639.00 € / 1249.78 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
ComputerApple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019) Silver, i5-8500, 16GB, 32SSD+1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
499.00 € / 975.96 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
| Model | OptiPlex 5270 All-in-One |
| Class | Home and Office |
| Status | Exelent |
| CPU | Intel Core i5-9500 (9M, 3.00 GHz, up to 4.40 GHz) |
| RAM Memory | 16GB DDR4 |
| Data memory | 512GB SSD |
| Video Card | Intel UHD Graphics 630 |
| Display size | 21.5 inches (54.61cm) |
| Display technology | LED, IPS |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | 200 cd/m² |
| Time reaction | 14 ms |
| Contrast | 1000:1 (typical) |
| Angle | 178° H/ 178° V |
| Audio | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | Wi-Fi |
| Interfaces | HDMI, USB 3.1, USB Type C, DisplayPort, USB 2.0 |
| Card reader | Yes |
| Manufacturer | Dell |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.


