Similar products
ComputerDell OptiPlex 3070 SFF
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
269.00 € / 526.12 BGN
ComputerDell OptiPlex 5060 SFF, i5-8500, 16GB DDR4, 256GB SSD, AMD R5 430
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
269.00 € / 526.12 BGN
ComputerDell Alienware Area 51 R5 Tower, i7-9800X, 32GB, 1TB SSD, Geforce GTX 1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
809.00 € / 1582.27 BGN
ComputerDell OptiPlex 3070 SFF, i5-9400, 16GB DDR4, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
259.00 € / 506.56 BGN
ComputerDell OptiPlex 5250 All-in-One, i5-7500, 16GB, 256GB SSD, 21.5'' IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
269.00 € / 526.12 BGN
MonitorHP EliteDisplay E273, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
109.00 € / 213.19 BGN
98.00 € / 191.67 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G6, i5-8365U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
279.00 € / 545.68 BGN
251.00 € / 490.91 BGN
MonitorLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
134.00 € / 262.08 BGN
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
649.00 € / 1269.33 BGN
599.00 € / 1171.54 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy Xcover 5 64GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
229.00 € / 447.89 BGN
119.00 € / 232.74 BGN
| Model | OptiPlex 7470 All-in-One |
| Class | Home and Office |
| Status | Exelent |
| CPU | Intel Core i5-9500 (9M, 3.00 GHz, up to 4.40 GHz) |
| RAM Memory | 16GB DDR4 |
| Data memory | 256GB SSD |
| Video Card | Nvidia GeForce GTX 1050 (128-bit, 4GB GDDR5)) |
| Display size | 24 inches (60.96cm) |
| Display technology | Touch Screen, LED, IPS |
| Resolution | 1920x1080 Full HD |
| Brightness | 200 cd/m² |
| Time reaction | 14 ms |
| Contrast | 1000:1 (typical) |
| Angle | 178° H/ 178° V |
| Audio | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| WIFI | Wi-Fi |
| Interfaces | HDMI, USB 3.1, DisplayPort, USB Type C |
| Card reader | Yes |
| Manufacturer | Dell |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopDell Latitude 9520, i5-1145G7, 16GB, 1TB SSD, 15'' IPS Full HD 1920x1080
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
489.00 € / 956.40 BGN
440.00 € / 860.57 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2485 (2021) Space Gray, Apple M1 Pro, 32GB, 512GB SSD, 16'' Liquid Retina XDR 3456x2234
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
969.00 € / 1895.20 BGN
899.00 € / 1758.29 BGN
MonitorHP Z27u G3, 27 inches, IPS QHD 2560x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
229.00 € / 447.89 BGN
206.00 € / 402.90 BGN
ComputerApple iMac 27'' A2115 (2020) Silver, i5-10600, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 5300
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 Pro 1TB Space Black
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
549.00 € / 1073.75 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
