Similar products
ComputerFujitsu Esprimo G9010 USFF, i5-10500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
ComputerFujitsu Esprimo G5010 SFF, i5-10500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
319.00 € / 623.91 BGN
ComputerFujitsu Esprimo G9010 USFF, i5-10500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
329.00 € / 643.47 BGN
TabletApple iPad Pro 12.9 5th Gen A2378 (2021) 256GB Wi-Fi Space Gray
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
599.00 € / 1171.54 BGN
549.00 € / 1073.75 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
1149.00 € / 2247.25 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
ComputerApple iMac 27" A1419 (Late 2013) Silver, i5-7500, 16GB, 32GB SSD+1TB HDD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
449.00 € / 878.17 BGN
369.00 € / 721.70 BGN
SmartphoneApple iPhone 12 64GB Black
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
209.00 € / 408.77 BGN
199.00 € / 389.21 BGN
| Model | Fujitsu P710 + Lenovo L2251X |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel Celeron G1610 (2M Cache, 2.60 GHz) |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 250GB HDD |
| Video Card | Intel® HD Graphics for 3rd Generation Intel® Processors |
| Display size | 22.00 inches |
| Display technology | TN |
| Resolution | 1680 x 1050 |
| Brightness | 250 cd/qm |
| Time reaction | 5ms |
| Contrast | 1000:1 |
| Distance between points | 0,282 mm |
| Angle | 160°V/160°H |
| Audio | High Definition Audio |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Interfaces | USB 2, USB 3 / D-SUB, Display port |
| Manufacturer | Fujitsu |
The promotion is valid until 07.03.2019. or until the quantities are exhausted.
Used but refurbished computer Fujitsu Esprimo P710 + refurbished with slight sign of usage Lenovo ThinkVision L2251X monitor. Suitable for home and office work.
The Fujitsu P710 is powered by a new generation Intel Celeron G1610 processor and a 4GB DDR3 RAM. Built-in graphics adapter and 250GB of data space. With a range of connectivity options and extensions such as DVI, Display port, USB 3.0, PCI and PCIe slots. A spacious and stylish body with a design that is typical of Fujitsu's business line.
Condition RENOVATED with 6 + 6 months warranty from HOP.BG
The Lenovo L2251X is a widescreen, 22-inch, business-class LCD monitor delivering clear, accurate colors and a large workspace. The stand is ergonomic - you can change the tilt and height to the level of your eyes for greater comfort, turning left and right and turning in portrait mode, extremely convenient for working with A4 documents. The model also features a built-in webcam, Display port,
VGA and USB hub.
Reliable condition with 12-month warranty from HOP.BG
The pictures of the products are exemplary.
They are available for purchase online or physically in our showrooms - Sofia, Pleven, Rousse, Varna
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
SmartphoneSamsung Galaxy S26 ULTRA 5G 512GB Sky Blue Unboxed
- Like New
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1199.00 € / 2345.04 BGN
1149.00 € / 2247.25 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S23 5G 128GB Green
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
429.00 € / 839.05 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
TabletApple iPad Mini 5th Gen A2133 (2019) 64GB Wi-Fi Silver
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
189.00 € / 369.65 BGN
169.00 € / 330.54 BGN
SmartphoneApple iPhone 14 128GB Midnight
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
349.00 € / 682.58 BGN
329.00 € / 643.47 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 Plus 128GB Black
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
499.00 € / 975.96 BGN
469.00 € / 917.28 BGN
