Similar products
Работнистанции Fujitsu Celsius M770 Tower, W-2123, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
509.00 € / 995.52 BGN
458.00 € / 895.77 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 128GB Midnight
- Good
- Refurbished
- Leasing
259.00 € / 506.56 BGN
249.00 € / 487.00 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1135G7, 16GB, 256GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
329.00 € / 643.47 BGN
296.00 € / 578.93 BGN
TabletApple iPad Pro 12.9 6th Gen A2436 (2022) 128GB Wi-Fi Space Gray Original Box
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
649.00 € / 1269.33 BGN
LaptopHP EliteBook x360 1040 G6, i5-8365U, 16GB , 256GB SSD, Touchscreen, 14”IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
MonitorHP EliteDisplay E243, 24" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN
| Model | Celsius W280 |
| Class | Home/Office PC |
| Status | Excellent |
| CPU | Intel Core i5-660 (4M Cache, 3.33 GHz) |
| RAM Memory | 8GB DDR3 |
| Data memory | 250GB SATA |
| Video Card | External nVidia Quadro FX 580, 512 MB GDDR3, 128-bit |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD ROM |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Interfaces | DVI, VGA, DisplayPort, RS232, USB 2.0, PS/2 |
| Manufacturer | Fujitsu |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
LaptopLenovo ThinkBook 15-IML, i5-10210U, 16GB, 256GB SSD, 15.6'' IPS Full HD 1920x1080
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
349.00 € / 682.58 BGN
314.00 € / 614.13 BGN
LaptopHP EliteBook 850 G3, i5-6300U, 16GB, 256GB SSD, 15.6" Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
189.00 € / 369.65 BGN
170.00 € / 332.49 BGN
MonitorLenovo ThinkVision P24h-20, 24" IPS Quad HD 2560x1440
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
119.00 € / 232.74 BGN
107.00 € / 209.27 BGN
SmartphoneApple iPhone 15 128GB Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
469.00 € / 917.28 BGN
449.00 € / 878.17 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G1 SFF, i5-4570, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
89.00 € / 174.07 BGN
80.00 € / 156.47 BGN
