Similar products
ComputerHP EliteDesk 800 G4 USFF Windows 11 Pro, i5-8500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
279.00 € / 545.68 BGN
ComputerHP ProDesk 400 G4 SFF, i5-8500, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
219.00 € / 428.33 BGN
Computer HP ProDesk 600 G3 SFF, i5-6500, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
119.00 € / 232.74 BGN
ComputerHP ProDesk 400 G3 USFF, i3-6100T, 8GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
79.00 € / 154.51 BGN
LaptopHP EliteBook 840 G8 Like New, i5-1145G7, 16GB, 256GB SSD, 14" IPS Full HD 1920x1080
- Like New
- Refurbished
- Leasing
439.00 € / 858.61 BGN
409.00 € / 799.93 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB , 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
799.00 € / 1562.71 BGN
749.00 € / 1464.92 BGN
ComputerApple iMac 27’’ A2115 (2019) Silver, i5-8500, 32GB, 512GB SSD, Retina 5120x2880, Radeon Pro 570X
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
699.00 € / 1367.13 BGN
659.00 € / 1288.89 BGN
Computer Apple iMac 21.5’’ A2116 (Late 2019), i5-8500, 16GB, 32SSD + 1TB HDD, Retina 4096x2304, AMD Radeon Pro 560X
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
449.00 € / 878.17 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
| Model | Comapq Pro 6305 |
| Status | Excellent |
| CPU | AMD A6-5400K (1MB Cache, 3.6GHz up to 3.8GHz) |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Data memory | 320GB HDD |
| Video Card | Built AMD Radeon HD 7540D |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD + RW |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Interfaces | VGA, USB 2, USB 3, Display port, COM port |
| Card reader | Card Reader |
| Manufacturer | HP |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.



