Similar products
ComputerHP EliteDesk 800 G4 USFF Windows 11 Pro, i5-8500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
279.00 € / 545.68 BGN
ComputerHP Elite 800 G9 USFF, i5-12500T, 16GB, 256GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
589.00 € / 1151.98 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G2 SFF, i5-6500, 8GB, 128GB SSD
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
109.00 € / 213.19 BGN
ComputerHP ProDesk 600 G4 USFF
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
239.00 € / 467.44 BGN
LaptopHP EliteBook 830 G8, i5-1145G7, 16GB, 512GB SSD, 13.3" IPS Full HD 1920x1080
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
299.00 € / 584.79 BGN
269.00 € / 526.12 BGN
SmartphoneSamsung Galaxy S24 5G 128GB Onyx Black
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i7-9750H, 32GB, 512GB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5300M
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
579.00 € / 1132.43 BGN
499.00 € / 975.96 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2442 (2021) Space Gray, M1 Pro, 16GB, 512GB SSD, 14.2'' Liquid Retina 3024x1964
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
849.00 € / 1660.50 BGN
799.00 € / 1562.71 BGN
| Model | Compaq 6005 Pro |
| Class | Home / office computer |
| Status | Exelent |
| CPU | AMD Phenom X4 B97 3.20 GHz |
| RAM Memory | 8GB DDR3 |
| Data memory | 500GB SATA |
| Video Card | Built Radeon HD 4200 |
| Audio | High Definition Audio |
| Optical drive | DVD Rewritable |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Interfaces | VGA, USB 2, DPort, RJ45, COM |
| Manufacturer | HP |
Out of stock
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
