Similar products
MonitorHP Compaq LA2405x, 24" WUXGA 1920x1200
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
49.00 € / 95.84 BGN
MonitorHP Compaq LA2405x, 24" WUXGA 1920x1200
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
69.00 € / 134.95 BGN
MonitorDell P2722H, 27" IPS Full HD 1920x1080
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
159.00 € / 310.98 BGN
143.00 € / 279.68 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 Pro Max 256GB Graphite
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
419.00 € / 819.49 BGN
399.00 € / 780.38 BGN
LaptopHP EliteBook 820 G3, i5-6200U, 16GB, 256GB SSD, 12.5'' HD 1366x768
- Very Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
139.00 € / 271.86 BGN
125.00 € / 244.48 BGN
LaptopApple MacBook Pro A2141 (2019) Space Gray, i9-9980HK, 32GB, 1TB SSD, 16'' Retina 3072x1920, Radeon Pro 5500M
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
539.00 € / 1054.19 BGN
519.00 € / 1015.08 BGN
MonitorDell UltraSharp U3415WB, 34'' IPS WQHD 3440x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
359.00 € / 702.14 BGN
323.00 € / 631.73 BGN
| Model | 6305 |
| Class | Office |
| Status | Excellent |
| CPU | AMD A-Serie 6300B ,Socket FM2,1MB,3.7(3.9Turbo) |
| Chipset | AMD |
| RAM Memory | 4GB DDR3 |
| Memory | 500GB |
| Card slot | PCI-E |
| Data memory | 500GB |
| Video Card | built Radeon HD 8370D |
| Audio | High Definition Audio with Realtek ALC221 codec |
| Optical drive | SATA SuperMulti DVD writer |
| LAN | 10/100/1000 ethernet RJ 45 port |
| Interfaces | VGA, D-SUB, USB 2, USB 3, |
| Manufacturer | HP |
Hop.bg has both new and used equipment. In order to be as useful and honest as possible to our customers, we divide the products in our store into 2 categories according to the type of equipment. They are:
- New
Brand new device, sealed in its original packaging, with all factory accessories included.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Like New
Looks almost identical to a brand-new product – no or minimal signs of previous use.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Excellent (Grade A)
Lightly used with almost unnoticeable signs of wear. Works flawlessly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Very Good (Grade B)
Moderate signs of use (small scratches), but 100% reliable and functional.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
- Good (Grades BC, C, C-)
Visible signs of use (scratches, marks), but fully operational and budget-friendly.
✅ 100% technically functional • Battery Health (for iPhone) / Cycle count (for MacBook) • IMEI/SN provided • Full warranty + option to extend
Yes, all products in Hop.bg have a warranty that is different for the respective categories and brands.
- Renovated products category Printers, Smartphones, Tablets - 6 months
- Renovated products from the categories Computers, Laptops, Workstations - 6 months with the possibility of extension up to 12 months.
- Renovated products Apple, monitors and unpacked products category Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 12 months
- New products from the categories Computers, Monitors, Laptops, Smartphones, Tablets - 24 months
Battery warranty period:
- For new laptops: 6 months;
- For used (renovated) laptops: 6 months;
- For used (renovated) Apple mobile phones / tablets: 6 months;
- For used (renovated) mobile phones / tablets of other brands: 3 months.
MonitorLenovo ThinkVision P27Q-10, 27" IPS Quad HD 2560x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
149.00 € / 291.42 BGN
134.00 € / 262.08 BGN
MonitorSamsung C34H890WJU, 34" UltraWide Quad HD 3440х1440
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
369.00 € / 721.70 BGN
332.00 € / 649.34 BGN
SmartphoneApple iPhone 13 128GB Starlight
- Exelent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
289.00 € / 565.23 BGN
279.00 € / 545.68 BGN
Mobile WorkstationHP Zbook Studio 15 G8, i9-11950H, 32GB, 1TB SSD, 15.6" IPS UHD 3840x2160, RTX A3000
- Good
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
1069.00 € / 2090.78 BGN
962.00 € / 1881.51 BGN
MonitorDell UltraSharp U3415WB, 34'' IPS WQHD 3440x1440
- Excellent
- Refurbished
- Leasing
- Fast delivery
359.00 € / 702.14 BGN
323.00 € / 631.73 BGN
